[Herrar] [Damer] [Lag]

Herrar

Placering Tid Nr Namn Klubb
1 53,26 19 Folkesson Mattias Örebro AIK
1 53,26 43 Persson Daniel Örebro AIK
2 54,14 80 Stein Robert Grebo
3 54,38 32 Kjell Tobias Kisa SK
4 55,35 6 Andersson Thomas Kisa SK
5 56,37 20 Forsberg Magnus Kisa SK
6 56,51 52 Torstensson Joakim Kisa SK
7 57,38 33 Kuhn Marc Tyskland
8 58,01 39 Olsson Johan Vimmerby Triathlon
9 58,23 47 Skoog Peter Grebo IK
10 58,26 12 Bertilsson Markel BSK?
11 58,29 40 Olsson Pär IK Akele
12 58,42 9 Berg Glenn Brandkåren Åtvid
13 59,26 24 Igheimer Peter Kisa SK
14 60,08 42 Palmer Niklas  
15 60,09 58 Åstrand Lars  
16 60,14 61 Ingvarsson Erik  
17 60,22 4 Andersson Björn  
18 60,32 38 Mårtensson Arne  
19 60,4 54 Westling Per Linghems SK
20 61,21 5 Andersson Jonas Brandkåren Åtvid
21 62 15 Daremo Björn Linghems SK
22 62,04 62 Karlsson Tommy Norrköping
23 63,2 56 Winge Sören IK Fyris
24 63,57 14 Damm Martin Björkfors Goif
25 64,05 48 Strand Ronny  
26 64,19 83 Thunborg Thomas Säters IF
27 64,47 44 Runevik Tord  
28 66,43 59 Bergström Lennart BSK
29 67,09 2 Abelsson Ulrik Säters IF
30 67,11 16 Ekholm Anders  
31 67,45 35 Lindgren Rickard Brandkåren Åtvid
32 67,55 27 Johansson Stefan Mjölby
33 69,01 34 Lawenius Tomas  
34 69,08 21 Funck Kim Säters IF
35 69,1 81 Jan-Erik Örling  
36 70,12 29 Karlsson Andreas   
37 71,15 63 Malmqvist Stefan  
38 71,3 82 Anders Forsell BSK
39 72,21 28 Jonsson Torbjörn  
40 72,54 22 Gustavsson Peter Brandkåren Åtvid
41 73,05 60 Eriksson Sven-Gunnar Grebo SOMK
42 74 53 Wastesson Tomas  
43 74,01 41 Ottosson Göran  
44 74,48 49 Stålsäter Tomas  
45 75,31 10 Berg Robert Räddn tjänst Åtvid
46 77,26 7 Andersson Tommy  
47 77,39 46 Sernefalk Håkan  
48 80,21 31 Kindstrand Anders IK Akele
49 80,27 17 Ekvall Hans-Göran Brandkåren Åtvid
50 94,49 8 Berg Dan   
51   3 Ahlström Erik  
52   13 Börjesson Eddie  
53   23 Gyllenbreider Lars  
54   26 Johansson Joakim Räddn tjänst Åtvid
55   36 Malmehed Mats BSK
56   45 Schultz Martin BSK
57   50 Sundgren Stefan BSK
58   55 Winge Nils Team A1

[Herrar] [Damer] [Lag]

Damer

Placering Tid Nr Namn Klubb
1 63,29 68 Kasselstrand Ida  
2 68,4 74 Rask Jenny  
3 70,25 79 Bergman-Johansson Åsa  
4 70,28 67 Jakobsson Elin  
5 72,29 70 Knutsson Maria EH SK Boxholm
6 77,28 73 Magnusson Ia ?  
7 77,44 75 Strand Jessica  
8 78,26 78 Westlund Susanne  
9 83,38 65 Gellribsch Sylvia Tyskland
    64 Brindmark Camilla Räddn tj Åtvid
    66 Gustavsson Lizette  
    69 Klingstedt Karin  
    71 Kroon Margareta  
    72 Lundgren Annika  

[Herrar] [Damer] [Lag]

Lag

Placering Tid Nr Deltagarnamn Lagets namn
1 61,18 106 Ann-Marie Nylander Lag Kassel
61,18 206 Tomas Kasselstrand
61,18   Anna Kasselstrand
2 62,05 102 Lars Grenberger SyaGubbarna
62,05 202 Arne Forsling
62,05   Gunnar Hansson
3 62,42 115 Daniel Wärnelius  
62,42 215 Stefan Sundgren
     
4 63,49 110 Lars Öhlund Lag Håkan
63,49 210 Anders Kindstedt
63,49   Håkan Öhrling
5 64,43 113 Joakim Bernström  
64,43 213 Annika Brant
     
6 66,21 108 Martin Ullinger  
66,21 208 Helena Båth
     
7 68,17 104 Martin Karlsson Icebears
68,17 204 Martin Ingvarsson
68,17   Ida Tillmar
8 72,1 112 Jan Alsö Gubbligan
72,1 212 Weine Eriksson
72,1   Kurt Eriksson
9 72,44 101 Håkan Stensson Nyhults Cowboys
72,44 201 Staffan Håkansson
     
10 74,02 116 Ylva Nilsson Byket
74,02 216 Krister Hedman
     
11 76,47 111 Ted Pettersson Kolsebo
76,47 211  
     
12 77,01 105 Lars Öhrling Lag Gandi
77,01 205 Bo Ståhl
    Janne Fredriksson
13 78,54 114 Anne Kuhn Tyskland
78,54   Nelson Gellrich
78,54 214 Alexander Elapp